רח׳ השיזף 5, א.ת רעננה

לתיאום טיפול חייגו עכשיו: 077-2316669

שרות למופת

לחיים ועוז וגם לאופיר שטיפל בי היום.
אני לקוח שלכם כבר למעלה מ- 20 שנה כמדומני.
לפני יומיים התקלקל המצבר ברכב (מצבר בתקופת אחריות). פניתי לחברת “שגריר” שהיא חברת החילוץ מטעם חברת הביטוח שלי. פעמיים באו טכנאים ולא פתרו לי את הבעיה. הטכנאי שבא היום לא הסכים להחליף מצבר אלא ניסה למכור לי מצבר חדש במחיר של 890 ש”ח.
בצר לי טלפנתי למוסך עד.
תוך כמחצית השעה שלחו נהג שבעזרת כבלים הניע את הרכב, לקח את הרכב למוסך. החליפו לי מצבר תמורת המצבר שבאחריות ואפילו לא חייבו אותי בשכר עבודה. פשוט שירות מדהים למופת.
לא סתם אני לקוח כל כך ותיק… אבל השירות שקיבלתי היום מחייב הכרת תודה מיוחדת שאני נותן כאן בשמחה רבה.

כל הכבוד למוסך שמתנהל כך והכל בזכות מנהליו ועובדיו.

מוסך שהוא בית!

לאנט, חיים, אבי המדהימים ולכל הצוות כולו – תודה ! תודעת השירות אצלכם הינה מיוחדת ומהווה מודל ומופת בכל הפרמטרים. גישה מקצועית משולבת עם אנושיות, נועם הליכות, חיוך תמידי, התייסות סבלנית ומכילה לכל צרכיי וטיפול במחיר הוגן (שעפ”י הבדיקות הדקדקניות יפגישנו שוב רק בשנה הבאה(-: )- כל אלה מהווים תיקון למי שחווה אי פעם התנהלות שונה במוסך. אתם לא רק מוסך – כי אם בית מפנק ! יישר כח !

 

מוסך עד רעננה – שרות ומקצועיות

במסגרת טיפול שנתי למאזדה 2 שלי הובחן כי פנסי החזית דהו מהשמש. הרכב עומד לסיים את אחריות היצרן בחודש הבא. עוז אישר והפנסים הוזמנו. למחרת הגיעו והותקנו ברכב. שאפו על השרות היעיל והמסור. ירון צור

 

שירות מדהים. מחיר הוגן

תודה לכל הצוות בעד רעננה. קיבלתי שירות מעולה, מהרגע שנכנסתי עד הרגע שיצאתי. והמחיר הוגן מאוד. במיוחד לאור העובדה שניפגש רק בטיפול הבא. כבר שנים אני אתכם, אפס תקלות ברכב. רק טיפולים. תודה רבה.

 

תודה רבה על הטיפול

שמחתי מאוד להגיע אליכם. היתה חוויה מיוחדת במינה. באמת שלא ידעתי שאפשר לצאת מרוצה ממוסך. כל הכבוד לכם!

 

מוסך עד רעננה – שרות VIP

מוסך אמין ומקצועי! שירות VIP!! תודה לחיים מנהל המוסך ולעוז יד ימינו על טיפול 15.000 ק״מ ופינוק הרכב. טוב שיש אנשים טובים באמצע הדרך, שאפו ענק!

 

שירות מקצועי ומלא אכפתיות

כל הכבוד למנהל חיים וכל הכבוד לאנט המקסימה אשר מבינה ענין ותמיד דואגת שהלקוח יהיה מרוצה. מי יתן וירבו אנשים טובים, מקצועניים ואכפתיים כמותם!

 

להשארת משוב