אספקת 500 מכוניות פורד למשטרת הסיור בשיקגו

500 מכוניות מתוצרת פורד ישולבו כרבי סיור ואכיפה במשטרת התנועה של העיר שיקגו.

500 מכוניות מתוצרת פורד ישולבו כרבי סיור ואכיפה במשטרת התנועה של העיר שיקגו. לאחר מכרז שכלל מבחנים טכניים קשים במיוחד שהביאו את הדגם עד קצה גבול היכולת, בו עמד* בכבוד. הדגם המכונה PI הינו בן כלאיים של דגמי פורד הגדולים: הטאורוס והאקספלורר.

מנועי ה: ECOBOOST החדשים, שכבר מותקנים בכל דגמי פורד הנמכרים בארץ ובעולם, יתרמו לחסכון של 25% בצריכת הדלק, מה שיבוא לידי ביטוי בהפחתת הוצאות בהיקף של מיליוני דולרים בקופת משטרת התנועה. הדגם יוצג בשתי גרסאות בנפח 3500 סמ"ק בתצורת מנוע V6 ובהספקים של 236 ו 365 כ"ס. מה שהוכח כמתעלה בביצועיו באופן בולט אף על דגם מנועי ה: V8 בנפח 4700 סמ"ק.

מעבר לחיסכון הרב מותקנות בכלי הרכב מערכות מתוחכמות: BILS– blind spot information system המשדרת באמצעות חיישנים רגישים את קרבתו לרכבים אחרים בכביש. מערכת בקרת יציבות: ESC– electric stability control, מערכת בלימה ברמה משופרת מאוד, חיישני רוורס באמצעות מצלמה המשדרת את מצב חלקו האחורי של הרכב ישירות ללוח הבקרה של הנהג, מערכת קירור מים מתקדמת, רדיאטור ענק וחישוקי גלגלים בקוטר 18 אינטש. אפשרות לברירה בין שני מצבי נהיגה. מושבים מתוכננים בקפידה, המיועדים לפעילות אכיפה, המאפשרים כניסה ויציאה זריזה ונוחה לשוטרים. מערכת השליטה הקולית של חברת פורד ה: SYNC הסטנדרטית תפותח ותותאם למטרות מבצעיות.

(קציני המשטרה הבכירים הביעו שביעות רצון על הוספת 230 תקנים להעסקת שוטרי סיור חדשים בעקבות שילוב מכוניות אלו לשירות).

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן