הפורד המסחרית – E-350 Super Duty 2012

חברת פורד שמחה להציג את הואן הותיק שלה – E-350דגם הפורד מסדרת ה: E: הואן הותיק E-350 קיבל באופן רשמי את אישור הבטיחות של המינהל הפדרלי האמריקאי לבטיחות בתעבורה:NHTSA. לאחר בדיקות מקיפות שנערכו משנת 1997 בעקבות תלונות בנוגע להתחממות מוגזמת של חלקי הפלסטיק והמתגים הפנימיים. צוות מהנדסי החברה הגיע למסקנה כי לא נדרשת קריאה פומבית לבדיקה: Recall לדגם זה ובכלי הרכב שנהגיהם התלוננו הוחלפו המתגים שנשחקו.

דגם ה- E350 המיועד להובלת מטען ונוסעים בנוי על פלטפורמת מרכב יציבה במיוחד ונפחו הפנימי כ- 6740 ליטר מעוקב. דגם זה מצויד במנוע סטנדרטי בנפח 5400 סמ"ק בתצורת V8 המספק 255 כ"ס ותמסורת גיר אוטומטית בעלת ארבעה הילוכים, הנעה אחורית ומגיע למהירות מאה קמ"ש תוך 9.2 שניות.
במקביל מיוצרת גם גרסת נפח גדולה יותר בת 6800 סמ"ק עם מנוע V10 שתפוקתו כ- 305 כ"ס. ב E קיימת מערכת מיזוג-אוויר חזקה והגה הניתן להטיה. מערכת שליטה קולית של חברת פורד, ה: SYNC, רדיו לווייני, מערכת ABS מתקדמת, משתלבת, למניעת נעילת ארבעת הגלגלים ומערכת ניווט.

חברת פורד מייצרת ומספקת אבזור יעודי בהתאם לצרכים מסחריים כגון סולמות, גגונים, מנופים המתרוממים מהגג ומערכות כלי-עבודה מקצועיים. גרסת ה- XLT הארוכה יותר, מאפשרת הסעת חמישה -עשר נוסעים בנוחות.
בעשור החולף גמאו מסחריות דגם ה E מעל 160 מיליון קילומטרים.

צור קשר

דילוג לתוכן