פורד מוסטאנג 2013

בעת הפסקת הפרסומות של מרוץ הדייטונה 500 היוקרתי, נחשף לראווה דגם הפורד מוסטאנג 2013 ששבה את ליבם של מיליונים בריקוד חושני כשל נטלי פורטמן מהסרט ברבור שחור.

בעת הפסקת הפרסומות של מרוץ הדייטונה 500 היוקרתי, נחשף לראווה דגם הפורד מוסטאנג 2013 ששבה את ליבם של מיליונים בריקוד חושני כשל נטלי פורטמן מהסרט ברבור שחור. עם מנוע בנפח 5000 סמ"ק בתצורת V8 המפיק 420 כ"ס, שישה הילוכים, פנסי ערפל, חישוקי גלגלים כסופים מאלומיניום בקוטר 17 אינטש, מכשיר ניווט קולי, סאן רוף ומושבים מחוממים. המוסטנג מזכיר לכולנו מהם החיים האמיתיים מעבר לסרט השנה המרגש.

 

הפורד מוסטאנג 2013 מרקד כבלרינה בסרט ברבור שחור וקורע את רחבת הריקודים. אף אחד לא נשאר אדיש לנוכח ביצועי הדגם החדש המצויד במנוע V8 בנפח 5000 סמ"ק המפיק 420 כ"ס. עם תיבת שישה הילוכים, מערכת בלימה לשליטה ביציבות הנסיעה בנתיב, חישוקי אלומיניום כסופים לגלגלים בקוטר 17 אינטש, פנסי ערפל מדליקים, מכשיר ניווט קולי ופינוקים רבים נוספים כגון מושבים מחוממים. בסוף השבוע האחרון 25/2/12 במרוץ דייטונה 500 היוקרתי נחשף הדגם החדשני שגרם לצופים להסמיק מהתרגשות (ולמוסטנג לשנות את צבעיו).

 ;

&nbsp

גלילה לראש העמוד

לקוחות יקרים חג שמח ושנה טובה!

לקראת הסגר המתקרב, אנו מבקשים ליידע אתכם שמרכז שירות עד רעננה ימשיך לפעול במתכונתו המלאה לפי הנחיות ״התו הסגול״.

לאור המגבלות הקיימות, ינתן לקהל לקוחותינו שירות שינוע הרכב מבית הלקוח הכולל: לקיחה טיפול והחזרה.

השירות ינתן באיזור השרון ללא תוספת תשלום ובתיאום מראש.

לכל שאלה, מוזמנים לפנות אלינו.

בברכת בריאות ושנה טובה!

דילוג לתוכן